Bizim ekibimiz - sizin muhataplarınız

Paulinenkrankenhaus hastanesinde çeşitli meslek grupları el ele çalışmaktadır. Hekimler ve bakım personeli hastalarımızın en uygun biçimde tedavi görmesini sağlamaktadır. Kulislerin arkasında yönetim, teknik birim ve bilgi işlem birimi sorunsuz iş akışlarını sağlamaktadır. Hekimlerden fizik tedaviye ve hastalar için ruhani desteğe ve teknoloji ile bilgi işleme kadar en önemli çalışanlarımız aşağıda sıralanmıştır.

Başhekim ve şef hekimler

CA PD Dr. Manfred Hummel
Uzmanlık bölümü başhekimi
E-posta: hummel@paulinenkrankenhaus.de

OÄ Dr. Petra Schweikert
Başhekim yardımcısı
E-posta: schweikert@paulinenkrankenhaus.de

OA Dr. Frank-Rainer Klefisch
Yoğun bakım biriminin yönetici baş hekimi
E-posta: klefisch@paulinenkrankenhaus.de

OA Sven Meinhold
E-posta: meinhold@paulinenkrankenhaus.de

OA Dr. Alexander Buchholz
E-posta: buchholz@paulinenkrankenhaus.de

OA Dr. Alexander Marcinskas
E-posta: marcinskas@paulinenkrankenhaus.de

OA Dr. Naim Taha
E-posta: taha@paulinenkrankenhaus.de

 

Hemşirelik yönetimi

Matthias Düker

Mail: dueker@paulinenkrankenhaus.de
Fon: + 49 (0)30 30008-494

Ute Hennig - Hemşirelik yönetimi

Ute Hennig

Mail: Sayın Matthias Duker gelen posta adresinizi de giriniz kullanın.
Fon: + 49 (0)30 30008-494

Caroline Dormann
Röntgen bölümü
E-posta: dormann@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-161

Endoskopi ve EKG
E-posta: endoskopie@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-158

Birgit Slametschka
E-posta: slametschka@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-381

Christian Schweizer
E-posta: schweizer@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-551

Nicole Wagner
E-posta: wagner@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-120

Güncel bilgiler

Matthias Düker
E-posta: dueker@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-238

Kalite yönetimi

Brigitte Lege
E-posta: lege@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-564 (Salı günleri saat 16.00’dan 18.00’e kadar)

Hasta sözcüsü

Gerda Kwaschik
Telefon: +49 (0)30 30008-564 oder +49 (0)30 30008-172 (pazartesileri saat 15’ten itibaren)
Mobil: 0176-67 33 50 26

Ruhani destek

Birgit Drischmann
Yönetim
E-posta: drischmann@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-123

Hastane yönetimi

Iris Wiese
Personel şefi
E-posta: wiese@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-132

Kariyer

Wolfgang Bröcker
Bilgi işlem
E-posta: broecker@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-810

Heidi Schwarzwald
Teknik
E-posta: schwarzwald@paulinenkrankenhaus.de
Telefon: +49 (0)30 30008-543